Krechowieckich 11A


Inwestycja Krechowieckich 11A

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. w Augustowie w ramach budownictwa społecznego oddało do użytku w lipcu 2017 r., budynek mieszkalny, wielorodzinny przy ul. 1 Płk. Uł. Krechowieckich 11 A w Augustowie. Jest to budynek dwukondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym, w którym znajduje się 10 lokali (w tym jeden przeznaczony dla osoby niepełnosprawnej). Mieszkania są dwu i trzypokojowe z oddzielnym wejściem oraz podjazdem przystosowanym dla wózka inwalidzkiego.

Budynek jest zrealizowany w nowoczesnej technologii energooszczędnej, stolarka okienna i drzwiowa o podwyższonych parametrach cieplnych i dźwiękochłonnych. Wszystkie lokale są wykończone - posadzki w pokojach z paneli podłogowych, terakota i glazura w łazienkach oraz kuchni, ściany szpachlowane i malowane.

Łazienki i kuchnie wyposażone są w komplet urządzeń sanitarnych. Mieszkania w chwili przekazania im najemcom są gotowe do zamieszkania. Budynek w chwili przekazania do użytkowania posiadał wykonaną infrastrukturę towarzyszącą tj. parkingi, chodniki i drogi dojazdowe wykonane z kostki "polbruk" jak również zewnętrzne oświetlenie terenu.

Przedstawiamy Państwu zdjęcia z budowy budynku mieszkalnego w systemie TBS przy ulicy 1 Płk. Uł. Krechowieckich 11 A w Augustowie.

Opublikowano: 2020-12-12 00:02 (admin)