Mieszkajmy bezpiecznie.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało przegląd największych niebezpieczeństw z którymi warto się zapoznać w przypadku kiedy znajdziemy się na obszarze potencjalnego wystąpienia sytuacji kryzysowej zagrażającej zdrowiu bądź życiu . Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2022-05-11

Grafik pogotowia domowego sekcji konserwacyjnej przy ATBS "KODREM" Sp. z o.o. obowiązujący w V 2022 r.

Szanowni Państwo, przedstawiamy grafik pogotowia domowego sekcji konserwacyjnej przy ATBS "KODREM" Sp. z o.o. obowiązujący w maju 2022 r.

Wiecej

2022-04-26

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych...

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.

Wiecej

2022-04-13

Pomieszczenia biurowe do wynajęcia !

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. w Augustowie informuje, że posiada do oddania w najem pomieszczenia biurowe na parterze budynku przy ul. Komunalnej 2 w Augustowie. Zapraszamy do zapoznania się treścią artykułu.

Wiecej

2022-04-07

Grafik pogotowia domowego sekcji konserwacyjnej przy ATBS "KODREM" Sp. z o.o. obowiązujący w IV 2022 r.

Szanowni Państwo, przedstawiamy grafik pogotowia domowego sekcji konserwacyjnej przy ATBS "KODREM" Sp. z o.o. obowiązujący w kwietniu 2022 r.

Wiecej

2022-03-30

Wentylacja w lokalach mieszkalnych.

Jedną z podstawowych instalacji każdego budynku mieszkalnego jest wentylacja. Ma ona decydujący wpływ na panujący wewnątrz mikroklimat, a co za tym idzie - zdrowie i samopoczucie domowników. Skuteczna wentylacja zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w całym budynku, dostarczając świeże powietrze do wszystkich pomieszczeń.

Wiecej

2022-03-29

Mieszkanie własnościowe a ubezpieczenie.

Mieszkania w budynkach wielorodzinnych są narażone na wiele szkód zarówno przez warunki atmosferyczne, jak i przez sąsiadów. Ubezpieczenie mieszkania od zdarzeń losowych nie jest obowiązkowe, ale za to bywa bardzo przydatne. W artykule prezentujemy informacje dotyczące kwestii ubezpieczenia.

Wiecej

2022-03-15

Zmiana adresu siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Augustowie.

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż z dniem 07 marca 2022 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Augustowie, zmienił siedzibę z dotychczasowej przy ulicy Wojska Polskiego 1, na nową przy ulicy 3 Maja 60, 16-300 Augustów.

Wiecej

2022-03-10

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż właściciele nieruchomości (w tym: współwłaściciele, najemcy itp.) są zobowiązani do składania deklaracji oraz wnoszenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2022-03-09

Zbiórka dla Ukrainy !

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 28 lutego 2022 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem Razem Osiągniemy Cel rozpoczyna zbiórkę potrzebnych rzeczy dla obywateli Ukrainy. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu oraz zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Wiecej

2022-03-02

Bezpieczne procedury obsługi Klientów ATBS "KODREM" Sp. z o.o. od 01.03.2022 r.

Szanowni Państwo, informujemy o wznowieniu bezpośredniej obsługi Klientów w Augustowskim TBS "KODREM" od 01.03.2022 r. (wtorek). Serdecznie zapraszamy.

Wiecej

2022-03-01

Zasady segregacji odpadów komunalnych.

Szanowni Mieszkańcy, Augustowskie TBS „KODREM” Sp. z o.o., zwraca szczególną uwagę na obowiązek rzetelnej segregacji śmieci, poprzez prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2022-02-18

Nowy standard nadawania telewizji naziemnej.

W Polsce szykują się poważne zmiany dla wszystkich odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej. W celu skorzystania z najnowszego standardu każdy telewizor będzie musiał posiadać odpowiednie funkcje. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2022-02-04

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. wstrzymuje bezpośrednią obsługę Klientów od dnia 25.01.2022 r. do dnia 28.02.2022 r.

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. wstrzymuje bezpośrednią obsługę Klientów od dnia 25.01.2022 r. do dnia 28.02.2022 r. ze względu na sytuację epidemiologiczną. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2022-01-24

Pełnomocnictwo do udziału w głosowaniu oraz reprezentacji na zebraniu Wspólnoty Mieszkaniowej.

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż w związku ze zbliżającymi się zebraniami Wspólnot Mieszkaniowych, zapraszamy do pobrania pełnomocnictwa do udziału w głosowaniu oraz reprezentacji na zebraniu.

Wiecej

2022-01-11

Dodatek osłonowy.

Dodatek osłonowy został wprowadzony w ramach tarczy antyinflacyjnej. Jego celem jest wsparcie finansowe osób o niskich dochodach i zminimalizowanie negatywnych skutków rosnących cen energii, gazu i żywności.

Wiecej

2022-01-05

Mieszkanie komunalne a ubezpieczenie.

Polisy mieszkaniowe są dedykowane nie tylko właścicielom nieruchomości, ale również lokatorom bez prawa własności. Oferty skierowane do najemców są często atrakcyjniejsze cenowo. W artykule prezentujemy informacje dotyczące kwestii ubezpieczenia.

Wiecej

2022-01-04

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia serdeczne życzenia zdrowia, radości, rodzinnej atmosfery oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2022 składają Zarząd i Pracownicy ATBS "KODREM" Sp. z o.o.

Wiecej

2021-12-21

Sieć światłowodowa.

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż w związku z budową nowoczesnej światłowodowej sieci, umożliwiającej dostęp do szerokopasmowego Internetu, gospodarstwa domowe w nieruchomościach stanowiących przedmiot działalności Spółki w ramach ich administrowania i zarządzania, znajdą się w zasięgu Internetu światłowodowego.

Wiecej

2021-12-03

Zasady bezpiecznego użytkowania butli gazowych w gospodarstwach domowych.

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. przedstawia zasady bezpiecznego użytkowania butli gazowych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2021-11-10

Nowe funkcjonalności na platformie e-BOK oraz zasady udzielania informacji telefonicznych.

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż została udostępniona nowa funkcjonalność na platformie e-BOK – REJESTRACJA ZDALNA, która umożliwi dostęp do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta bez konieczności wizyty w siedzibie Spółki. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2021-11-04

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2021/2022

Szanowni Państwo, w związku z rozpoczynającym się sezonem grzewczym 2021/2022, zachęcamy do wspólnego działania w akcji społecznej dla podniesienia świadomości w zakresie przeciwdziałania pożarom sadzy w kominie oraz zatruciom tlenkiem węgla. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2021-11-04

Karta informacyjna z numerami alarmowymi.

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż została opracowana karta informacyjna z niezbędnymi numerami alarmowymi. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2021-11-04

Nabór na stanowisko Elektryka w ATBS "KODREM".

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS „KODREM” Sp. z o.o. w Augustowie, ogłasza nabór na stanowisko Elektryka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wiecej

2021-10-19

Nabór na stanowisko Hydraulika w ATBS "KODREM".

Szanowni Państwo, Augustowskie TBS „KODREM” Sp. z o.o. w Augustowie, ogłasza nabór na stanowisko Hydraulika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wiecej

2021-10-19

Zmiana ceny taryfy za energię cieplną obowiązująca od 01.09.2021 r.

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje, iż w związku ze zmianą taryfy za energię cieplną od 01.09.2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "GIGA" Sp. z o.o. w Augustowie podniosło ceny ciepła o ok. 21,00%.

Wiecej

2021-10-07

Obowiązek segregacji odpadów komunalnych.

Szanowni Mieszkańcy, Augustowskie TBS „KODREM” Sp. z o.o., zwraca szczególną uwagę na obowiązek rzetelnej segregacji śmieci, poprzez prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Wiecej

2021-09-27

ATBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje o zakończeniu naboru osób chętnych na lokale komunalne w nowym budownictwie przy ul. Turystycznej 20C w Augustowie.

Szanowni Państwo, informujemy iż na podstawie złożonych wniosków została opracowana ostateczna lista osób zakwalifikowanych do przydziału lokali komunalnych w budynku mieszkalnym przy ul. Turystycznej 20C w Augustowie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wiecej

2021-09-23

Apelujemy o zamykanie drzwi do klatek schodowych i piwnic.

Augustowskie TBS "KODREM" apeluje do mieszkańców ogrzewanych budynków mieszkalnych wielorodzinnych o zamykanie drzwi zewnętrznych do klatek schodowych i piwnic w celu uniknięcia strat ciepła, zwiększenia bezpieczeństwa oraz utrzymania porządku.

Wiecej

2021-09-21

Remont lokalu komunalnego.

Szanowni Mieszkańcy, Augustowskie TBS „KODREM” Sp. z o.o. informuje, iż w przypadku zamiaru remontu mieszkania, każdy najemca lokalu komunalnego powinien wystąpić o wyrażenie pisemnej zgody od Zarządzającego na zakres planowanych robót. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu, zwierającego szczegółowe informacje.

Wiecej

2021-09-20

ATBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje o przebiegu rekrutacji uzupełniającej na lokale komunalne w nowym budownictwie przy ul. Turystycznej 20C

Szanowni Państwo, informujemy iż na podstawie złożonych wniosków w procesie rekrutacji uzupełniającej, został opracowany wykaz osób zakwalifikowanych do przydziału lokali komunalnych w budynku mieszkalnym przy ul. Turystycznej 20C w Augustowie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wiecej

2021-09-10

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. ogłasza nabór uzupełniający osób chętnych na najem nowych lokali komunalnych przy ulicy Turystycznej 20C.

Szanowni Państwo, w związku z nową inwestycją stanowiącą własność Gminy Miasta Augustów, mamy przyjemność poinformować o trwającym naborze uzupełniającym chętnych na najem nowych lokali komunalnych przy ulicy Turystycznej 20C w Augustowie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wiecej

2021-08-17

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje o przebiegu rekrutacji na lokale komunalne w nowym budownictwie przy ul. Turystycznej 20C w Augustowie.

Szanowni Państwo, informujemy iż na podstawie złożonych wniosków został opracowany wykaz osób zakwalifikowanych do przydziału lokali komunalnych w budynku mieszkalnym przy ul. Turystycznej 20C w Augustowie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wiecej

2021-07-29

Harmonogram przyjmowania wniosków o przydział lokali komunalnych w budynku mieszkalnym przy ul. Turystycznej 20C w Augustowie.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż został opracowany harmonogram przyjmowania wniosków w związku z trwającym naborem chętnych na najem nowych lokali komunalnych w budynku mieszkalnym przy ul. Turystycznej 20C w Augustowie, stanowiącym własność Gminy Miasta Augustów. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wiecej

2021-06-24

Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o ogłasza nabór chętnych na najem nowych lokali komunalnych przy ulicy Turystycznej 20C w Augustowie.

Szanowni Państwo, w związku z nową inwestycją stanowiącą własność Gminy Miasta Augustów, mamy przyjemność poinformować o trwającym naborze chętnych na najem nowych lokali komunalnych przy ulicy Turystycznej 20C w Augustowie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Wiecej

2021-06-10

Maseczki dla mieszkańców Augustowa.

Szanowni Państwo, zgodnie z wytycznymi Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego dotyczącymi dystrybucji jednorazowych maseczek ochronnych pochodzących z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, serdecznie zapraszamy po odbiór przedmiotowych środków ochrony osobistej do siedziby Spółki zlokalizowanej przy ul. Komunalnej 2 w Augustowie.

Wiecej

2021-05-12

OGŁOSZENIE !

Rada Nadzorcza Augustowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Kodrem Sp. z o.o. na posiedzeniu 30 marca 2021 roku podjęła decyzję o odwołaniu z końcem miesiąca Pani Wioletty Mursztyn z funkcji Prezesa Zarządu.

Wiecej

2021-03-31

Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Augustowie dotyczący szczepienia przeciw COVID-19.

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Augustowie dotyczącym szczepienia przeciw COVID-19.

Wiecej

2021-02-14

Komunikat dotyczący systemu gospodarowania odpadami komunalnymi.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż zgodnie z zapisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, mieszkańcy zobowiązani są do zgłaszania wszelkich zmian, będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi poprzez złożenie rzetelnej deklaracji.

Wiecej

2021-02-11

W archiwum
 • Przerwa techniczna systemu e-BOK
 • Powiadomienie o przerwie w dostawie ciepła w dniu 26.03.2021 r.
 • Powiadomienie o przerwie w dostawie ciepła w dniu 12.04.2021 r.
 • Nabór na stanowisko Administratora Nieruchomości.
 • Przerwa w dostawie wody w dniu 21.04.2021 r w budynkach mieszkalnych przy Alei Kardynała Wyszyńskiego.
 • Powiadomienie o przerwie w dostawie ciepła w dniu 28.04.2021 r.
 • Powiadomienie nr 5/2021 o przerwie w dostawie ciepła w dniu 13.05.2021 r.
 • Biuro ATBS "KODREM" Sp. z o.o. będzie nieczynne w dniu 04.06.2021 r. (piątek)
 • OGŁOSZENIE !
 • POWIADOMIENIE Nr 7/2021 O PRZERWIE W DOSTAWIE CIEPŁA W DNIU 01.06.2021 R.
 • Powiadomienie nr 10/2021 o przerwie w dostawie ciepła w dniu 11.06.2021 r.
 • Bezpieczne procedury obsługi Klientów ATBS "KODREM" Sp. z o.o. od 14.06.2021 r.
 • Prace serwisowe systemu e-BOK w dniu 28.03.2022 r.
 • POWIADOMIENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE CIEPŁA W DNIU 18.08.2021 R. W BUDYNKU PRZY UL. ŚRÓDMIEŚCIE 2 W AUGUSTOWIE.
 • Konserwacja nadajników telewizji naziemnej od 17.08.2021 r. do 17.09.2021 r.
 • Powiadomienie Nr 14/2021 o przerwie w dostawie ciepła w terminie od dnia 13.09.2021r. do 15.09.2021r.
 • Przerwa techniczna systemu e-BOK w dniach od 23.09.2021 r. do 24.09.2021 r.
 • Augustowskie TBS „KODREM” Sp. z o.o. przyjmie na staż w charakterze pracownika obsługi biurowej.
 • Przerwa w dostawie wody w budynkach przy ul. 29 Listopada 16 i 29 Listopada 18 w Augustowie.
 • Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. ogłasza nabór uzupełniający osób chętnych na najem nowego lokalu komunalnego przy ulicy Turystycznej 20C.
 • Biuro ATBS "KODREM" Sp. z o.o. będzie nieczynne w dniu 24.12.2021 r. (piątek)
 • Biuro ATBS "KODREM" Sp. z o.o. będzie nieczynne w dniu 07.01.2022 r. (piątek)
 • Awaria linii telefonicznej w biurze ATBS "KODREM" Sp. z o.o.
 • Grafik pogotowia domowego sekcji konserwacyjnej przy ATBS "KODREM" Sp. z o.o. obowiązujący w I 2022 r.
 • Grafik pogotowia domowego sekcji konserwacyjnej przy ATBS "KODREM" Sp. z o.o. obowiązujący w II 2022 r.
 • Grafik pogotowia domowego sekcji konserwacyjnej przy ATBS "KODREM" Sp. z o.o. obowiązujący w III 2022 r.
 • Augustowskie TBS "KODREM" Sp. z o.o. informuje o zmianie dnia przyjmowania Interesantów.
 • Powiadomienie o przerwie w dostawie ciepła w budynkach przy ulicy Przemysłowej 1A i Przemysłowej 1B w Augustowie.
 • Biuro ATBS "KODREM" Sp. z o.o. w dniu 15.04.2022 r. (Wielki Piątek) będzie czynne w godzinach od 7:00 do 13:00.
 • Biuro ATBS "KODREM" Sp. z o.o. w dniu 02.05.2022 r. (poniedziałek) będzie nieczynne.