ATBS "KODREM" Sp. z o.o. ogłasza nabór chętnych na najem mieszkań w przewidzianym do realizacji budynku mieszkalnym.


Artykuł przeniesiony do archiwum!

Szanowni Mieszkańcy,

Augustowskie TBS „KODREM” Sp. z o.o. w Augustowie informuje, że ogłasza nabór chętnych na najem mieszkań w przewidywanym do realizacji budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Komunalnej w Augustowie. Planowany budynek będzie składał się z 4 kondygnacji nadziemnych o funkcji mieszkalnej oraz 1 kondygnacji podziemnej o funkcji gospodarczo-technicznej. Na każdej kondygnacji nadziemnej zaprojektowano po 15 lokali mieszkalnych dostępnych z 4 klatek schodowych z windami. W piwnicy przewiduje się lokalizację komórek lokatorskich. W całym budynku zaprojektowano 60 lokali mieszkalnych. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkania te będą całkowicie wykończone i przygotowane do zamieszkania z chwilą podpisania umowy najmu. Wjazd na teren posesji planowany jest od ul. Komunalnej. Na terenie przewidziano układ komunikacyjny w postaci ciągów pieszo-jezdnych z zespołem parkingowym i placem zabaw.

Planowane oddanie budynku do użytkowania to grudzień 2025 r.

Nabór wniosków trwać będzie do dnia 31.12.2022 r.

Osoby zainteresowane najmem mieszkania proszone są o wypełnienie ankiety zamieszczonej w załączniku i dostarczenie jej w terminie do 31.12.2022 r. do siedziby Spółki, ul. Komunalna 2, 16-300 Augustów lub przesłanie jej na adres mailowy: sekretariat@kodrem.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Spółki ul. Komunalna 2, 16-300 Augustów lub telefoniczne pod nr telefonu 87 643 28 31 wew. 213 w godzinach 8:00 -14:00.

Ankieta TBS

Opublikowano: 2023-01-16 13:30 (jrakus)
OGŁOSZENIA RÓŻNE

Na skróty


Ankieta

COVID-19

Raport o stanie dostępności

Informacja o RODO
Urząd Miasta Augustów
NECKO
Zakład oczyszczania miasta